AKTUALITY‎ > ‎

Župní přebor ve vybíjené 2012

přidáno: 7. 10. 2012 23:32, autor: Správce WEBu   [ aktualizováno 17. 10. 2012 14:43 ]
V sobotu 6. října naše T.J. Sokol Velký Osek opět pořádala župní přebor ve vybíjené, kterého se zúčastnila 4 družstva mladších žákyň (Velký Osek A, Velký Osek B, Zásmuky a Pečky) a 5 družstev starších žákyň (Velký Osek, Zásmuky, Pečky, Kolín a Sokoleč). Sluníčko krásně svítilo, a tak soutěž probíhala na školním hřišti za velké podpory diváků.
V kategorii mladších žákyň naši T.J. reprezentovala dvě družstva. Družstvo A ve složení - M. Loskotová, B. Hermanová, K. Loskotová, J. Kraftová, V. Frintová, N. Váňová, A. Závorková, družstvo B - K. Hovorková, E. Tázlerová, V. Vokřálová, E. Pancová, K. Kratochvílová, S. Paroulková, N. Jírová a A. Vaníčková.
Oběma našim družstvům se dařilo – družstvo A skončilo na 2. místě adružstvo B obsadilo 3. místo. V kategorii starších žákyň měla naše děvčata nelehkou úlohu – nastoupila ve velkém oslabení (důležité hráčky se soutěže pro nemoc a zaneprázdněnost nemohly zúčastnit). Děvčata se přesto velmi snažila, ale loňské 1. místo neobhájila. Družstvo ve složení – L. Hermanová, S. Koutová, B. Filiipová, K. Bendíková, S. Klimentová a M. Hruškovávybojovalo 4. místo.

ĉ
Správce WEBu,