AKTUALITY‎ > ‎

Celkové výsledky Přeboru Župy Tyršovy v sokolské všestrannosti 2014

přidáno: 17. 5. 2014 16:28, autor: Správce WEBu   [ aktualizováno 5. 6. 2014 0:11 ]

V letošním ročníku všestrannosti reprezentovalo TJ Sokol Velký Osek opět velké množství závodníků a závodnic.
Je to každoroční příležitost překonat své vlastní rekordy, porovnat se s ostaními závodníky a získat nové kamarády.

Naše závodnice a závodníci  se umístili několikrát na stupních vítězů a získali i medaile za celkové výsledky v Přeboru Župy Tyršovy v sokolské všestrannosti.

V  kategorii “mladší žáci II” nás bude na republikovém přeboru mladšího žactva v Brně reprezentovat Tomáš Bureš.

Pochvalu si však  zaslouží všichni, kteří se závodů zúčastnili. Museli zvládnout mnoho různých sportovních dovedností a mohou být příkladem všem ostatním.